До окончания голосования осталось:
MedKontrol.pro – сервіс турботи про здоров’я
927
(28)
Loading...
Автор проекта: Сергєєв Сергій Олександрович (автор і CEO проекту), Управління охорони здоров'я Маріупольської міської ради
Про проект:

MedKontrol.pro – комплексне рішення для турботи про індивідуальне і суспільне здоров’я. Система включає Мережу міських МедПорталів з найбільш повною та актуальною інформацією про медустанови і лікарів, Онлайн-опитування на базі Європейського інструменту і Мобільний додаток-тренажер. Продукт роботи системи – оброблювана і візуалізована BigData, а також можливість в режимі realtime відстежувати всі важливі процеси в сфері охорони здоров’я міста та оцінювати ефективність впроваджуваних інновацій.

Актуальність проекту
В Україні ніколи не проводилося дослідження медико-санітарної грамотності населення, яка проектується в підвищене навантаження для медзакладів і збільшення витрат системи охорони здоров’я мінімум на 5% (близько 5, 6 млрд. грн. / рік).
Проект передбачає за допомогою сервісів медичної платформи MedKontrol підвищити інформованість населення як про саму систему охорони здоров’я (найбільш вичерпна актуальна інформація про всі медустанови та практикуючих лікарів міста), так і в профілактичних заходах, що дозволяють попередити або виявити небезпечні захворювання на ранніх стадіях, тим самим, уникнувши важких наслідків для здоров’я.

Мета і завдання проекту
Основна мета проекту – підвищити індекс людського потенціалу – «здоровий капітал». Основна конкурентна перевага будь-якого міста і країни – здоров’я людей, що там живуть. Чим здоровіше суспільство, тим більші його успіхи в освіті і тим продуктивніше його трудова діяльність.
Через створюваний міський медичний портал, онлайн-сервіси та мобільний додаток сприяти:
1. Якісному підвищенню рівня медичного обслуговування в державних і приватних медустановах.
2. Зниженню ступеня поширеності неінфекційних захворювань (неінфекційні захворювання є передумовою більш 75% всіх смертей).
3.Покращенню медичної грамотності пацієнтів, і, як наслідок, поліпшенню здоров’я населення країни.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com