До окончания голосования осталось:
Cancel-R
4 474
(185)
Loading...
Автор проекта: Матюшенко Інна Юріївна
Про проект:

Cancel-R – рак відміняється. Психологічно-емоційна підтримка жінок, які хворіють на будь-який з видів раку чи знаходяться в стані ремісії – основна мета нашого проекту. Це активності різного формату: регулярні зустрічі для знайомств і неформального спілкування, надихаючі фотосесії, спільні спортивні заняття,мотивуючі лекції, групи підтримки у відділеннях і т.д.

Актуальність проекту
Онкологічні захворювання займають друге місце за поширеністю в Україні. На жаль, у нашій країні підтримка людей з таким діагнозом залишається на низькому рівні (якщо не повністю відсутня). Почувши від лікаря такий діагноз, більшість людей сприймають його як вирок, кінець життя, але часто це зовсім не так. Проект надихає онкоодужуючих історіями перемог інших людей над хворобою. Організовуючи події для онкопацієнтів як в стінах лікарень, так і поза ними, ми підтримуємо та налаштовуємо людей на перемогу над хворобою.

Мета та завдання проекту
Прихологічно-емоційна підтримка онкоодужуючих жінок, а також інформування суспільста та розвіювання стереотипів щодо онкологічних хвороб. Онкоодужуючі – це люди з онкологічним діагнозом, що знаходяться на будь-якій стадії захворювання. Ми не хворіємо, а одужуємо. Наша мета, зокрема, показати кожному, що рак – не вирок, а також не полишати одужуючого віч-на-віч у боротьбі з хворобою.

Посилання на страницу в интернете

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com