До окончания голосования осталось:
Фандрайзинговий майданчик “…Я Спонсор!”
340
(1)
Loading...
Автор проекта: ГО “Стартап прискорювач”
Про проект:

Майданчик фандрайзингу, що поєднує товарний, соціальний та благодійний краудфандинг з використанням технології smartresponsor

Актуальність проекту
Ми стимулюємо розвиток одразу декількох ринків в Україні, якщо можна так виразитись. Ринок спонсорства, ринок венчурного інвестування, краудфандинговий ринок та торкаємось дуже багатьох сфер економіки. Чи можна назвати нинішню ситуацію проблемою?! Вважаємо, що наша справа є точкою росту, а не рішенням якоїсь однієї проблеми.

Мета та завдання проекту
Об’єднати на одному майданчику товарний, соціальний та благодійний краудфандинг. Шляхом створення унікальної персональної публічної Карми бекерам (сонсорам, меценатам, філантропам, інвесторам) проектів ми стимулюємо їх робити свої внески у проекти регулярно, пакетно (порфельно) та таким чином просуваємо кращі практики спонсорства, благодійності та інвестиційної сфери. Ми запускаємо супровід майданчику через власні прямі трансляції (ведучий+гість) у мережі, у Facebook, щоб безкоштовно поширювати цінну інформацію стосовно бистрого старту соціальних ініціатив, закриття благодійних акцій та розвитку стартапів.

Посилання на сторінку в інтернеті

Територія позитиву "Що таке кроудфандг?!" Презентація: https:/…

Запис радіоефіру Територія позитиву "Що таке кроудфандг?!"

Posted by Я Спонсор on Donnerstag, 2. November 2017

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com