До окончания голосования осталось:
Метамісто: Схід
313
(5)
Loading...
Автор проекта: Анастасія Парафенюк, Віта Базан
Номинации:
Про проект:

“Метамiсто: Схід” — культурно-урбаністичний проект, що реалізується у шести містах Донецької та Луганської області (Костянтинівці, Покровську, Бахмуті, Добропіллі, Сєвєродонецьку та Лисичанську), який допомагає містам та їх мешканцям виявити вектори культурного, урбаністичного, економічного, особистісного розвитку та посилити міжміську взаємодію.

Актуальність проекту
Міста на Сході України особливо гостро відчувають потребу у ідентифікації. Економічна, політична кризи ведуть до відчуття невизначеності, нездатності міст забезпечувати як базові потреби, так і необхідність у самореалізації, розвитку, продуктивній співпраці. З іншого боку, війна в Донецькій і Луганській областях призвела до зростання активності на прифронтовій території, що пов’язано з вимушеною міграцією населення, увагою українських та іноземних організацій, фінансовими вливаннями в інфраструктуру, що в комплексі створює нові можливості. Проте, під час дослідницької фази ми відзначили неоднорідність цих можливостей – ресурсів, досвіду, рівня відкритості влади та спільноти до співпраці, готовності діяти, доступу до комунікацій та навчання.

Мета та завдання проекту
Метамiсто — програма для невеликих міст, яка допомагає містам та їх мешканцям виявити вектори культурного, урбаністичного, економічного, особистійного розвитку та посилити міжміську взаємодію.
Мета проекту: сприяння самореалізації, активізації творчого потенціалу та включеності в життя міста молоді та активних громадян через їх залучення до дослідження міста та реалізації мистецьких, архітектурних, культурних проектів у шести містах на Сході України, а саме Костянтинівці, Покровську, Бахмуті, Добропіллі, Сєвєродонецьку та Лисичанську.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com