До окончания голосования осталось:
GoCamp — літні пришкільні мовні табори із залученням іноземного волонтера.
5 707
(82)
Loading...
Автор проекта: ГО "Глобал Офіс"
Номинации:
Про проект:

GoCamp це проект літніх пришкільних мовних таборів, які вже два роки проходять у школах по всій Україні завдяки ГО Global Office. У таборі зі школярами працює іноземний волонтер, їхній ментор, який власним прикладом демонструє важливість вивчення іноземних мов, пізнання нових культур, навчає критичному мисленню і основам здорового способу життя. Мова табору англійська, німецька чи французька, навчання має чотири напрямки: Спорт і здоров’я, Лідерство і кар’єра, Громадянська освіта та STEAM.

Актуальність проекту

Згідно з щорічним рейтингом рівня володіння англійської мови English Proficiency Index, Україна посідає 41 місце із 72 країн, рівень володіння визначається як низький. При цьому проект GoCamp надає рівний доступ до ефективного вивчення іноземної мови усім школам України. Будь-який навчальний заклад середньої освіти, незалежно від місця розташування, може податись на наш проект та провести літній табір із іноземним волонтером, використовуючи нову інтерактивну методику викладання. Дуже часто волонтери GoCamp були першими іноземцями, які відвідували той чи інший населений пункт, тому для місцевих школярів спілкування із носієм мови або людиною, що володіє мовою на високому рівні, було надзвичайно важливим.

Мета та завдання проекту

Основна мета допомогти школярам подолати мовний бар’єр та продемонструвати, що не варто боятись пізнавати нові культури та світ навколо; змінити звичне ставлення до викладання іноземних мов в українських школах та надати українським вчителям доступ до новітньої інтерактивної методики викладання іноземних мов; відкрити іноземцям Україну, а українцям іноземні культури та розвіяти взаємні стереотипи.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com