До окончания голосования осталось:
“Мій тато захищає Україну”
2 612
(111)
Loading...
Автор проекта: Благодійне товариство "Мій тато захищає Україну"
Номинации:
Про проект:

Соціальний проект “Мій тато захищає Україну”, який було започатковано навесні 2015 року, реалізовують волонтери – дружини учасників АТО. За час діяльності проекту участь у різноматіних акціях взяли понад 30 000 дітей із Львівщини, Дніпропетровщини, Київщини, Волині, Закарпаття, Донеччини та Луганщини. Проте кількість бажаючих брати участь у схожих акціях невпинно зростає. Це вимагає більших зусиль волонтерів і підтримки тих акцій, які проводимо для діток Героїв!

Актуальність проекту

Соціальний проект “Мій тато захищає Україну” є особливо актуальним, адже стосується тих дітей, у котрих батьки відстоюють незалежність держави на її східних теренах. Багато дітей, на жаль, залишилися без батьківської уваги та опіки. Відтак, саме для цих дітей є особливо необхідними небайдужість і підтримка із боку суспільства.

Мета та завдання проекту

Допомога дітям учасників АТО і Героїв Небесної Сотні.

Завдання: відволікти дітей учасників бойових дій на сході від війни, надати їм психологічну підтримку та залучити їх до активного дозвілля, зокрема, через участь в різноманітних творчих конкурсах малюнків, фотографій, віршів тощо та культурних заходах, організацію поїздок по Україні та за кордон.

Посилання на сторінку в інтернеті

 

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com