До окончания голосования осталось:
Фестиваль франківських дворів
501
(10)
Loading...
Автор проекта: Серняк Олег Ігорович, Громадська організація "Молодіжне телебачення"
Номинации:
Про проект:

Фестиваль франківських дворів — ініціатива трьох ОСББ м.Івано-Франківськ. Свято згуртування для мешканців будинків різних районів міста та сусідніх до них будинків, направлене на тісніше знайомство їх жителів та вирішення спільних проблем. Проект передбачав спочатку спільне упорядкування та прибирання трьох дворів, а потім неформальне дозвілля під відкритим небом у формі одноденного заходу, що включало майстер-класи, спортивні забави, ігри і конкурси для всієї сімʼї, спільне частування.

Актуальність проекту
Місто Івано-Франківськ стабільно займає високі місця у загальноукраїнських рейтингах інвестиційної привабливості та комфортності проживання. Це погляд ззовні. У той же час, всередині міста часто мешканці багатоповерхових будинків не знають і не спілкуються з сусідами на поверсі, не говорячи вже про сусідів на інших поверхах чи в сусідньому під’їзді. Це формує тотальну громадську байдужість і заважає формуватися соціальному капіталу громади. На нашу думку, згуртування мешканців міста має починатися з неформального спілкування, потім має бути спільна діяльність, а ще пізніше це переросте в спільне вирішення соціальних проблем.

Мета та завдання проекту
Сприяння згуртуванню мещканців багатоквартирних будинків різних районів міста Івано-Франківська через спільне упорядкування дворів і неформальну комунікацію під час проведення Фестивалю франківських дворів.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com