До окончания голосования осталось:
Допомога на колесах
734
(10)
Loading...
Автор проекта: Всеукраїнський благодійний фонд "Деполь Україна"
Номинации:
Про проект:

Проект “Допомога на колесах”, спрямований на забезпечення базових фізіологічних потреб бездомних м. Харкова та Одеси, встановлення контактів з метою подальшої роботи з ними. Цільова аудиторія — дорослі люди і молодь, які не мають постійного місця проживання. Щодня (окрім вихідних) співробітники на спеціальному автомобілі патрулюють районами Харкова і Одеси, надають гуманітарну допомогу (гаряча їжа, медикаменти, одяг), соціальні та інформаційні консультації.

Актуальність проекту

Проект “Допомога на колесах”, спрямований на проблему виявлення та задоволення фізіологічних потреб бездомних в м. Харкові та Одесі.

Явище бездомності деформує соціальне середовище, створює соціальну напругу в містах. Це пригнічене становище людини залишає її на узбіччі суспільства: вона не має постійного місця проживання, позбавлена реалізації своїх основних потреб, має обмежені можливості до розвитку свого особистого потенціалу.

Через фінансову неспроможність компетентних органів, які займаються реінтеграцією бездомних осіб в Харкові та Одесі, ця категорія осіб в повній мірі не забезпечена комплексними соціальними послугами, які були б направлені до їх поступового повернення до самостійного повноцінного життя.

Мета та завдання проекту

Забезпечення базових фізіологічних потреб бездомних міста Харкова та Одеси, встановлення контакту з метою подальшої роботи з ними.

Завдання проекту:

1) Виявлення людей, які опинилися в складній життєвій ситуації, з`ясування причин, за якими людина опинилася в цьому положенні;

2) Щоденна роздача гарячої їжі (окрім вихідних), надання першої медичної допомоги клієнтам, соціальних, юридичних консультацій, одягу та взуття, забезпечення санітарно-гігієнічними засобами;

3) Перенаправлення клієнтів на інші проекти в БФ “Деполь Україна”.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com